Sosyal Hesaplar

Translate

30 Mayıs 2018

GABRİNİ DERMA MAKEUP COVER FONDÖTEN - YOĞUN PORSELEN MAKYAJ


Merhaba güzeller ! Bugün blogumun konuğu bir fondöten. GABRİNİ markası geçtiğimiz haftalarda yep yeni bir fondöten serisi çıkardı. Çok fazla soru gelen bir konuya noktayı koymak istiyorum. Biliyorum ki sizde benim gibi özel günlerinizde kullanabileceğiniz taş gibi bir fondöten arıyorsunuz. Ayriyeten de buna tonlarca para saçmak istemiyorsunuz. Biliyorum, saklamaya gerek yok  :)Marka sağolsun ten rengimizi bilmedikleri için hemde sizlere renk ıskalasını göstermemiz acısından 4 rengini de yollamış. Seri 4 renkten oluşuyor bu arada. Bana tam olarak uyan renk 101 rengi. Diğer numaraları ise 101-102-103-104 


İlk baştan başlayıp sırasıyla 101-102-103-104 koyuluk oranını anlayabilirsiniz. 101 tam buğday beyaza yakın iseniz size olabilir. Bana rengi tam oluyor. 102 pembe alt tonlu olduğu için bende tam olmadı ben sarı alt tonlu ürünleri daha çok seviyorum cildimde. 103-104 zaten bana aşırı koyu geliyor. 103 pembe alt tonlu 104 sarı alt tonlu. 

Sünger ile doğal bir görünüm yakalayabiliyorsunuz ama fırça ile tam taş bebek görünümü sağlıyorsunuz. Kesinlikle kuru cilt fondöteni değil pudramsı yapıda anında sabitleniyor. Bu yüzden kuru ciltlerin bol nemlendirici veya yüz yağı kullanmaları gerek. 

6-7 saate kadar kalıcılığı mevcut sabitlemediğiniz taktirde. Sabitlemediğiniz de daha uzun sürebilir. Günlük hayatta bana çok ağır gelse de özel günlerimde elim sık sık gidecek bu ürüne. Detaylı incelediğim videomu hemen alta bırakıyorum. 


Ayrıyetten sivilceleri nasıl kapattığını merak ediyorsanız eğer diğer videom hemen altta;


Fiyatı oldukça uygun Gabrini sayfasından alabileceğiniz gibi markafoni 'de de bulabilirsiniz. 


Bir sonraki yazımda görüşmek üzere....
Şimdilik hoşçakalın yeni yazılarda buluşmak üzere. :)


   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

4 yorum: