Sosyal Hesaplar

Translate

12 Mayıs 2018

FARMASİ 4'LÜ FIRÇA SETİ LEOPAR


Merhaba güzellerr ! Bugün sizlere uzun süredir kullandığım ve çok memnun kaldığım bir fırça önerisinde bulunmak istiyorum. 


Ürünün kendine ait görmüş olduğunuz gibi bir çantası var. Bu benim en sevdiğim özelliği oldu çünkü bir yerden bir yere giderken taşıması aşırı rahat oluyor. 
İlk baştaki pofidik olan pudra, allık ve bronzer uygulamada aşırı başarılı. Ben genellikle bronzer uygulamak veya göz altlarımı pudra ile sabitlemek için kullanıyorum. 
Kedi dili dediğimiz fondöten fırçası ise ( bence ) ucu küçük olduğu için kullanımı rahat bir fırça değil. Kapatıcı ve cilde maske uygulamada çok daha başarılı bir fırça. Ben o şekilde kullanıyorum. 
Far karıştırma fırçası tombik ve küçük oluşu göz kapağında dağıtma işlemini çok güzel yapıyor. Özellikle katlanma çizgisini çok güzel belirginleştiriyor. 
Son olarak ise kesik uçlu bir eyeliner fırçası çıkıyor. Kılları çok sık ve sert oluşu eyeliner uygulama da çok kolaylık sağlıyor. Özellikle kirpik diplerine siyah far uygulamak için kullanıyorum. Fırça kesinlikle kıl dökmüyor ve yumuşacıklar. 
Tüm farmasi ürünlerini satın aldığım hesap farmasikatalogu üyelik ve diğer sorularınız için farmasikatalogu.com 

Diğer fırça incelemelerim 

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere....
Şimdilik hoşçakalın yeni yazılarda buluşmak üzere. :)


   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder