Sosyal Hesaplar

Translate

19 Mayıs 2018

ACVİT CİLT TONU AÇICI İNCİ KREMİ YORUMLARIM


Merhaba güzeller ! Blogumun bugün ki konuğu ACVİT markasının Cilt Tonu Açıcı İnci Kremi.
Kulağınıza çok hoş geldiğini duyar gibiyim. Vücudumuzda istemeyen lekelerin kararmaların önüne geçebilmek için bu kremi kullanabilirsiniz. 
Bildiğiniz gibi Ağda, Jilet ve lazer gibi ürünler cildi karartabiliyor. 
Onun dışında sivilce ve siyah noktalar yüzdeki çeşitli lekelerde can sıkıcı olabiliyor. 

Ürünün Vaatleri ise şu Şekilde; 

Esmer tenlerin beyazlamasına yardımcı olur.
Yüz bölgenizin beyazlamasına yardımcı olur.
Hassa bölgenizin beyazlamasına yardımcı olur.
Koltuk altı bölgenizin beyazlamasına yardımcı olur.
Ciltte meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olur.
Sürüldüğü andan itibaren etkisini gösterir.

Çevresel faktörlerin sebep olduğu siyahlıklar dan güneş ışınları, çevresel kirlilik, sigara, stres gibi dışsal tehditlerin sebep olduğu ciltte oluşan koyu lekelere ve bölgesel kararmaların beyazlaşmasına yardımcı olurken, ciltte homojen ve aydınlık görünümünü sağlar.
Ciltteki renk değişimlerini düzenleyip aydınlatan bu krem, güneş lekeleri, koyu cilt, koltuk altı ve genital bölge kararmaları gibi durumların giderilmesine yardımcıdır.
Sıradan kremlerin aksine Acvit İnci krem (Yüz Beyazlatıcı Krem), koyu leke karşıtı aktif bileşenleri sayesinde güneş lekelerinin, yaşlılık lekelerinin ve diğer kararmalarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

İçeriği ise fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi. 
Pearl powder,Zınc oxıde,Glyceryl stearate,Titanyum dıoxıde,Paraffinium liquidum,Olive oıl,Parfüm,Sweed almond oıl,aprıcot kernel oılKullanım Şekli: 

Temiz cilt üzerine uygulanır. Kremi yüzünüze hafif dairesel hareketlerle nazikçe yayınız. Sabah ve akşam günde 2 kez düzenli olarak kullanılmalıdır.

» UYARILAR

Bu ürün ilaç değildir. Açık yara üzerine sürülemez. Haricen kullanılır. Göz ile temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Direk güneş ışınlarından uzakta muhafaza ediniz.

Kendi samimi yorumlarıma gelecek olursam eğer, düzenli kullanımda ciltte oluşan lekeleri aydınlatıyor. Yani rengini bir tık açıyor. Kolay bir sürümü var ama koku olarak pek sevdiğimi söyleyemem. Pudra pudra bir kokusu var içeriğindeki parfümden kaynaklanıyor sanırım hassasiyetiniz varsa sevmeyebilirsiniz. Ama çoğu kişide seviyor. İçerisinde hafif ışıltıları olduğu için makyaj altına bile kullanılabilir. 

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere....
Şimdilik hoşçakalın yeni yazılarda buluşmak üzere. :)


   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

1 yorum: