Sosyal Hesaplar

Translate

28 Nisan 2018

XP CONTOUR KİT 2


Herkese yeniden merhaba günün yazısı ile buradayım. Bugün sizlere bir kozmetik ürününü göstereceğim. Xp ürünleri bildiğiniz gibi çok tartışılıyor. Sağlıklı mı ? Değil mi ? Bu konu bence çok fazla göreceli. Yani alıp almamak tamamen kişisel tercihe bağlı. Xp markası cinden üretilen bir marka. Misal İphone 'da cinde üretiliyor. Ama herkes onu kullanıyor. Yani şöyle ki iyisi de var kötüsü de. Tabi Xp kötü kategorisine girer mi bilemiyorum. Ben Xp markasının bu zamana kadar hiç ten ürününü kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum. Ama far olur bronzer olur bunları tüm yüze uygulamadığımız için kullanıyorum. 


Kontur kit 2 'nin özellikle contour rengini çok beğendim. Çünkü içinde kızıllık barındırmıyor. Elmacık kemiklerini çok güzel belirginleştiriyor. Diğer renkleri içinde hafif de olsa sim barındırıyor. Aydınlatıcı olarak kullanıyorum ama daha çok sevdiğim ürünler kesinlikle var o yüzden bunun contour rengi hariç diğerlerine elim gitmiyor. 

Fiyatı oldukça uygun, çeşitli bijuteri tarzı yerlerde bulabileceğiniz bir ürün. Instagram ismi xpshopping hesabından da alabilirsiniz. 


Bir sonraki yazımda görüşmek üzere....
Şimdilik hoşçakalın yeni yazılarda buluşmak üzere. :)


   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

2 yorum: