Sosyal Hesaplar

Translate

14 Nisan 2018

OTTOMAN BODY YÜZ VE VÜCUT MASKESİ


Herkese merhaba güzellikler bugün ki yazımız bir maske incelemesi. Instagram da çok fazla popüler olan bu markayı sonunda bende denedim ve yorumlamak için yeterli kullanıma ve bilgiye sahibim. Uzun süredir kullandığım bu maske aslına bakarsanız çok işe yarayan pratik bir maske. 


Kapağını açtığınızda sizi bu şekilde bir koruma bandı karşılıyor. İçeriği ise hafif yağlı kıvamda. Bunun sebebi içinde yararlı yağlar olmasından kaynaklanıyor. 
İçeriğinde kil, çay ağacı yağı, aynısefa yağı, çörek otu yağı ve kayısı çekirdeği yağı bulunuyor. Kil maskeleri cilt için önemli maskelerden biri oldukça faydalı oluyor cilt için. 


Maskeyi genel olarak sadece duş sonrası açılmış gözeneklerim de kullanıyorum. Çünkü buhar gözenekleri güzelce açıyor ve maske daha çok işe yarıyor. Cildimde tamamen kuruyana kadar bekliyorum. Çünkü bu şekilde daha çok faydasını görüyorum. Maske sonrası cildimi güzelce nemlendiriyorum. Bu işlemi haftalık 2-3 kez uyguluyorum.  


Hassas bir cildim olduğu için her maskeyi kesinlikle kullanamıyorum. Bu maskeyi sevmemin en büyük nedenlerinden biri hiç bir reaksiyon oluşturmamasıydı. Aktif sivilcelerinizi, yada çıkmış var olan sivilcelerinizi çok güzel yatıştırıyor. İzleri için kesin konuşmak istemiyorum şuan 2 aydır düzenli kullanıyorum ama çok hafif bir etkisi var, kullanamaya devam edeceğim o yüzden.
Tüm bu işlemlerden sonra tonik uygulamayı unutmayın. Açılan gözeneklerin tamamen kapanması için ideal bir işlem. 

Fiyatına gelecek olursak bir kutusu 39 tl  
Instagram hesabından veya sitelerinden alabilirsiniz. 



Bir sonraki yazımdan haberdar olmak için lütfen blogumu izlemeye alınız. 
Şimdilik hoşçakalın..

   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder