Sosyal Hesaplar

Translate

19 Nisan 2018

NEUTROGENA VİSİBLY CLEAR SİVİLCE KARŞITI TEMİZLEME JELİ VE TONİK


Merhaba güzeller ! Bugün ki konuğum Neutrogena markasının yeni sayılabilecek bir serisi. Benim çok öncesinde elime geçmişti ama yorumlama şansım yeni oluyor. Bu serinin eski versiyonunun sadece temizleme jelini kullanmıştım. Onu pek sevememiştim benim için temizliği yeterli gelmemişti. Şimdi yeni serinin hem toniği hemde jelini kullandım bakalım bunlar nasılmış ? Bu serinin diğer ürünlerini de incelemek isterseniz linkini buraya bırakıyorum. 

Sivilce karşıtı temizleme jeli günlük kullanımda çok sevdiğim bir ürün oldu. Aktif sivilcelere çok güzel etkisi oluyor. Ama izlerine tabi ki bir etkisi olmuyor ki bu vaatleri arasında yok zaten. % 2 'lik salisilik asit oranı var. Salisilik asit bildiğiniz gibi sivilcelerin düşmanı. Ciltteki yağı, kiri ve tıkalı gözenekleri temizleyerek temiz bir cilt vaat ediyor. Yağ içermemesini de çok sevdim. T bölgemi ekstra yağlandırmadı. 

Toniği ise siyah nokta ve yine sivilceler için üretilmiş bir seri. Gözenekleri ve siyah noktaları güzelce temizleyerek cildin daha pürüzsüz ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Serinin yeni halini ben eskiye nazaranla daha çok beğendim. 

Fiyatları 10-15 tl arasında diye biliyorum. Çeşitli kozmetik marketlerin hepsinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere....
Şimdilik hoşçakalın yeni yazılarda buluşmak üzere. :)


   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

1 yorum: