Sosyal Hesaplar

Translate

6 Nisan 2018

NEUTROGENA BESLEYİCİ AYAK KREMİ

Merhaba güzeller günün yazısı ile buradayım. Bildiğiniz gibi ayaklarımız problemsiz görünse de saatlerde bizi üzerinde taşıdıkları için bir çok sorunu da beraberinde getiriyor. Nasıl ki elimize, yüzümüze ve vücudumuza bebekler gibi bakıyorsak ayaklarımıza da o özeni göstermeliyiz.  


 Ayaklardaki kuruluk, çatlak ve nasırlardan bakımınızı düzenli bir hale getirerek kurtulabilirsiniz. ÇAtlaklar ayaktaki kuruluğun en son seviyesidir. Ayağınızda çok az da olsa bir kuruluk hissettiğiniz an anlayın ki çatlamaya az kalmıştır. Ayaklardaki çatlaklarda bir o kadar kötü görünür. 


Ben nem aradığım zaman elimde veya ayaklarımda kesinlikle Neutrogena markasını tercih ediyorum. Çünkü Norveç formülü ile üretildiği için aşırı soğuklarda bile kalsanız cildiniz neme doymuş oluyor.  Neutrogena markası 5 yıl boyunca yaptığı araştırmalar sonucunda bu kremin gerçekten işe yaradığını kanıtlamıştır. 

Bu kremin 3 farklı versiyonu var. Bendeki Besleyici ayak kremi. Ciltte oluşun kuruluğu, hasarı ortadan kaldırmayı vaat ediyor. 

Mevsim geçişlerinden olsa sanırım ayaklarım aşırı kurumuştu güzelce ayaklarımı temizledim ve gece yatmadan ayaklarıma bu kremi sürdüm sonrasında havlu bir çorabı ayağıma geçirip o şekilde uyudum. Sabah kalktığınızda ki manzara sizi çok mutlu ediyor çünkü bebek poposu gibi ayaklarınız oluyor. Bu işlemi bir eldiven yardımı ile ellerinize de yapabilirsiniz. Bu işlemi iki günde bir veya üç günde bir uygularsanız pürüzsüz ayaklara sahip olabilirsiniz. 

Fiyatı ise oldukça uygun 11,90 TL fiyatı var. Bir çok kozmetik marketlerinde bulabilirsiniz. 
Bir sonraki yazımdan haberdar olmak için lütfen blogumu izlemeye alınız. 
Güzel yorumlarınızı eksik etmeyin..
Şimdilik hoşçakalın..

   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

2 yorum: