Sosyal Hesaplar

Translate

30 Nisan 2018

LOREAL PARİS ELSEVE 3'ü 1 ARADA KREM ŞAMPUAN - 6 MUCİZEVİ YAĞ


Merhaba güzeller bugün saç bakımım da kullandığım bir üründen sizlere bahsetmek istiyorum. Loreal 'in son çıkarmış olduğu krem şampuanları çoğunuz duymuşsunuzdur. Bilmeyenler için krem şampuan içinde saç bakım kremi ve maskesi bulunduruyor. Bu şekilde köpürmeden dipten uça tüm saçı temizliyor. Benim gibi kuru, cansız saçlarınız var ise bunu çok sevebilirsiniz. Ama saçlarınız aşırı yağlı ise bu size olmayacaktır. Çünkü benim saç diplerim maalesef yağlı bu yüzden oraya uygulamadan kuru olan saç uçlarına ve boyuna uyguluyorum. Bu sayede krem vs. kullanmama gerek kalmadan miss gibi saçlara kavuşuyorum. 

Köpüklü şampuanlar köpürdüğü için kuru ve yıpranmış saçları daha da çok kurutuyor. Bu yüzden krem kullanmadan asla diyenler bu ürüne bayılacaktır. Bununla yıkadıktan sonra tarak saçlarınızdan akıp gidiyor. Çok kolay açılıyor saçlarınız. Ekstra bir ürün kullanmanıza kesinlikle gerek kalmıyor. 

3 çeşidi olan bu şampuan yukarıda görmüş olduğunuz serisi kuru saçlar için olan 6 mucizevi yağ serisi. Yıpranmış saçlar için olanı ise komple onarıcı 5 serisi. Boyalı saçlar için olanı ise colorvive serisi. 

Dipten uca tüm saça 10-15 pompa uygulanıp 1 dakika masaj yaparak uygula sonra güzelce temizle.


Tüm kozmetik marketlerinde bulabilirsiniz. Fiyatı ise 20-25 TL arası. 


Bir sonraki yazımda görüşmek üzere....
Şimdilik hoşçakalın yeni yazılarda buluşmak üzere. :)


   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

2 yorum: