Sosyal Hesaplar

Translate

20 Nisan 2018

LOREAL ELSEVE 3 MUCİZEVİ KİL ŞAMPUAN - BAKIM KREMİ - MASKE


Merhaba güzeller bugün sizlerle Loreal markasının 3 Mucizevi kil serisini inceleyelim mi ? 
Seri şampuan, saç kremi ve maskeden oluşuyor. Kil bildiğiniz gibi cilt için çok önemli bir etken. Bunu saçta kullanmak size de çok değişik geliyor mu ? İlk olarak şampuanından kısaca bahsetmek istiyorum. Saçları ağırlaştırmadan 3 hafif kil ( mavi - beyaz - yeşil ) ile zenginleştirilmiş içeriğiyle saçları arındırarak ferah ve ağırlaşmayan saçlara ulaşmamızı sağlıyor. Nemlendirme özelliği de olan bu şampuanı ben severek bitirdim. Gerçekten de saçlarda kesinlikle ağırlık yapmıyor. 

Bakım kremi ise yine şampuanda olduğu gibi 3 hafif kil ( mavi - beyaz - yeşil )  ile saçlarda kolay tarama sağlıyor ve nemlendiriyor. Ayriyeten saça canlı bir görünüm vermeyi vaat ediyor. Bunu çok sevemesem de ( genel olarak pek krem kullanan bir insan değilim ) bence işe yarayan bir ürün. Sadece benim saçlarımda ben hangi marka olursa olsun krem kullanamıyorum. 

Maskeye gelecek olursam eğer; 
Maske duş alınmadan yarım saat önce kullanılması gerekiyor. Duştan önce saç diplerinize kili güzelce sürüp 15-20 isterseniz yarım saat bekleyerek sonrasında güzelce yıkayarak temizliyorsunuz. Saçlarınız gerçekten çok fazla yağlanıyor ise. Saçlarınız çok çabuk sönüyor ve ağırlaşıyor ise bu ürünü gerçekten çok sevebilirsiniz. 3 hafif kil ( mavi - beyaz - yeşil ) serisiyle saçlarda ferahlık vererek ve o yağlı görünümden kurtulmayı sağlıyor. 

Fiyatları sırasıyla; 
Şampuan; 10 tl 
Krem; 12 tl
Maske; 14 tl


Bir sonraki yazımda görüşmek üzere....
Şimdilik hoşçakalın yeni yazılarda buluşmak üzere. :)


   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

4 yorum:

 1. ben bu ürünlerden sadece kremi sevdim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende kremini hiç sevemedim ☺️ Saçlarınız çok kuru ise ondan sevmiş olabilirsiniz 😊

   Sil
 2. Henüz deneyemedim ama merak ediyorum :)

  YanıtlaSil