Sosyal Hesaplar

Translate

21 Nisan 2018

BİTENLER #10

Merhaba güzeller. Uzun bir bitenler yazısı ile karşınızdayım. Bu zamana kadar neler bitirdim nelerden memnun kaldım neleri sevdim dilerseniz hep beraber bir bakalım. Bitenler yazısı okumayı seviyorsanız yazımın devamına bekliyorum sizleri :)
İlk olarak ten ürünü olan Maybelline Anti- Age kapatıcı hakkında konuşmak istiyorum. Bu zamana kadar kullandığım en mükemmel kapatıcı diyebilirim. Göz altlarımı çok kusursuz bir şekilde kapatıyor. Tekrar alır mıyım ? Tabiki de evet :) 


Sonrasında bitirdiğim kapatıcı ise yine sevdiğim kapatıcılar dan Rimmel london mathc kapatıcı. 
Buda Maybelline Anti - Age gibi göz altlarımı güzel kapatıyor. Ayrıca göz altlarımı çok aydınlık gösteriyor. Tekrar tekrar alacağım ürünlerden. Sonrasında saç ürünü olarak bunları bitirdim. Naturalse saç güçlendirici losyonu sevdim diyebilirim. Ama sürekli kullanmak gerektiğini düşünüyorum. Bunu sürekli kullanmak yerine ben kendi karışımlarımı kullanmayı tercih ediyorum. Tekrar alır mıyım bilmiyorum ama kesin alında diyemiyorum. 


Beni bilenler sürekli bitenler yazımda bu tarz yağlar ile karşılaşabilir. Sarımsak ve susam yağını saçlarımı uzatmak için kullanıyorum. Tekrar tekrar aldığım ürünler arasında. 
Nivea 'nın deodoratlarını çok severek kullanıyorum. Özellikle geçen yaz Fresh natural olanını bayıla bayıla kullandım. Aşırı ferahlatıyor cildi. Bunların incelemesini yazmamışım aklımda bulunsun tekrar alındığında yazısını yazacağım. Sanırım bunu artık bilmeyenleriniz yok. Severek kullanıyorum :)
Buda en sevdiğim ten ürünüm olabilir. Cildi çok canlı parlak ve pürüzsüz gösteriyor. Çok aşırı beyaz tenli iseniz sizi biraz renksiz gösterebilir. Ama pudra ve kontur ürünleri ile bunu dengeleyebilirsiniz. İkisi de koyu renkli ojeleri rahatlıkla çıkarıyor. Sürekli olarak Benri ve bu iki markayı tercih ediyorum. Bu seriyi severek bitirdiğimi herkes bilir. İncelemesini aşağıya bırakıyorum.
Farmasinin çoğu ürününü severek kullanıyorum. Bu ürünün bende 5-6 tane testerı var. Tester olmasına bakmayın oldukça bereketli ve dişlerdeki sarı lekeleri zamanla açtığını söyleyebilirim. Avonun duş jelllerini severek kullanıyorum. Ama senses serisini kokuları ve verdikleri nem hissi çok güzel oluyor. İndirimde çok güzel fiyatlara alabilirsiniz. Bu serinin yeni incelemesini yazmışken okumak isterseniz buyurun :) 
Sanırım şöyle 3 temizleme ürünümü yan yana koymuşum. :) Hepsini severek kullanıyorum. Düzenli olarak da yenileri geliyor. 
Yine severek kullandığım iki ürün. Argan yağı içerdikleri için tırnaklara da çok iyi geliyor.

Bu ürünü tek kelime ile çok sevdim diyebilirim. Şuan 3. şişesini kullanıyorum. İlk olarak bana firma göndermişti ama ürün gerçekten çok güzel saçları kesinlikle ağırlaştırmıyor. İncelemesi çok yakında gelecek.


Benim uzun zamanda kullandığım ürünler bu şekilde.
 Sizler son zamanlarda neler kullandınız. Neleri seviyorsunuz bu ürünler içinden. ?


Bir sonraki yazımda görüşmek üzere....
Şimdilik hoşçakalın yeni yazılarda buluşmak üzere. :)


   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder