Sosyal Hesaplar

Translate

15 Nisan 2018

BİOTA DAİLY HYDRATİNG MASKE İNCELEMESİ


Herkese yeniden merhaba güzellerim. Bugün sizlere cilt bakımım da sıklıkla kullandığım ve çok sevdiğim bir maskeden bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi Biota markası bitkisel içerikli ürünler geliştiren bir marka. Bence işlerinde de gayet başarılılar. Bu zamana kadar kullandığım her ürünlerinden çok memnun kaldım. Bunlardan biri de bu görmüş olduğunuz yoğun nemlendiricili maskesi. 


Biota yoğun nemlendirici maske içerisinde cildiniz için faydalı %100  doğal bitkisel yağlar bulunduruyor. Ayrıca E vitamini ve yeşil çay ekstresi bulunuyor. İçeriğindeki zeytinyağı ile cildi yumuşak ve kadifemsi pürüzsüz bir hale getiriyor. Cildinizin sağlıklı ve parlak olmasına yardımcı oluyor. 
Hafta da iki kez uygulanması gereken bu maske içeriği yönünden cildimin çok sevdiği bir maske. Cildimi kesinlikle neme doyuruyor. Cildimde aşırı kuruluk hissettiğim an bunu uyguluyorum ve hemen o his geçiyor. Ayrıca uyguladığım kil maskesi sonrası da çok güzel oluyor.   

Fiyat olarak ta uygun olduğunu düşünüyorum. Çünkü oldukça bereketli bir ürün. 32,90 TL fiyatı var. Ürüne belirli Watsons ve Gratis mağazalarından ulaşabilirsiniz. 


Bir sonraki yazımda görüşmek üzere....
Şimdilik hoşçakalın yeni yazılarda buluşmak üzere. :)


   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder