Sosyal Hesaplar

Translate

26 Nisan 2018

BIOBLAS SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI TEMEL BAKIM ŞAMPUANI


Merhaba güzeller. Saç bakımım da son günlerde çok sık kullandığım bir üründen bahsetmek istiyorum sizlere.


 BIOBLAS’ın  pyhtovitamin ve mineral katkılı bitkisel şampuanı saçın zamanla kaybettiği sağlıklı görünümü yeniden kazandırarak saç kökü, saç derisi ve saç tellerine etki ederek saçların daha güçlü ve sağlıklı olmasını destekliyor. Ayrıca saçlarda kesinlikle ağırlık yapmıyor. Saçın hafif bir o kadar da yumuşak olmasını sağlıyor. 

Vaatleri ise şu şekilde;
1) Saç kökünü besleyerek, saçın dökülmesini engeller.
2) Saç derisinin doğal direncini arttırarak, sağlık kazandırır.
3) Saç tellerine etki ederek güçlendirir, dış etkenlere karşı korur. 

PROCYANIDIN ÜZÜN ÇEKİRDEĞİ EKSTRESİ
Üzüm çekirdeğinden gelen PROCYANIDIN güçlü bir antioksidandır. Antioksidanlar serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltarak, sağlıklı saç gelişimini destekler. Saç döngüsü üzerinde olumlu etkide bulunarak saçların büyüme evresinde daha uzun süre kalmasını sağlar, saç dökülmesini azaltır. +Panthenol ile PARLAKLIK KAZANDIRAN TEMEL BAKIM Normal saçlar için geliştirilen özel formülün içeriğindeki bitkisel vitaminler saçları besleyerek, güçlenmesine yardımcı olur. Panthenol saçın nem dengesini korurken saça ve saç derisine sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saç tellerinin canlı, parlak ve dayanıklı olmasını sağlar.

 PHYTOVITAMIN – MİNERAL KATKILI BİTKİSEL SERUM
Phytovıtaminler, bitkisel kaynaklardan elde edilen vitaminlerdir. Saçın ve saç derisinin sağlıklı gelişimi için ihtiyaç duyduğu vitaminler ve Çinko, Magnezyum, Potasyum gibi minerallerle zenginleştirilen bitkisel serum saç köklerini besler saç tellerini kalınlaştırarak güçlendirir.
BİTKİSEL FORMÜL İLE DAHA GÜÇLÜ BAKIM
Daha güçlü etkin bir bakım için BIOBLAS Şampuanınızı, saç dökülmelerine karşı bakım ürünleri ile birlikte kullanın. BIOBLAS bakım ürünleri bitkisel serum katkılı formül ile saç dökülmesini engeller. Saçlarınızın kolay taramasını sağlar, elektriklenmesini önler, esneklik ve parlaklık kazandırır.
Yukarı da açıkladığım bütün özelliklerini tek seferde yerine getiren bir şampuan diyebilirim. Saçtan kolay arınıyor asla ağırlık hissi bırakmıyor. Bir o kadar da saçları yumuşacık yapıyor. Görmüş olduğunuz gibi benim 2 kutum bitti 3. süne başladım. çok severek kullanıyorum. Son zamanlarımın favorisi. 
Bir sonraki yazımda görüşmek üzere....
Şimdilik hoşçakalın yeni yazılarda buluşmak üzere. :)


   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

2 yorum:

  1. Merak ettiğim ürünlerden biri henüz denemedim. Ama aklımda elimdeki ürünlerim bitince bunu da mutlaka deneyeceğim :)

    YanıtlaSil