Sosyal Hesaplar

Translate

16 Ağustos 2017

EGOS MILKY DURULANMAYAN SAÇ KÖPÜĞÜ


Merhaba günün yazısı Egos markasının durulanmayan saç köpüğü. Bu ürünü elime ilk aldığımda sabitleyici bir köpük olarak düşünmüştüm ama bu o şekilde sabitleyici bir ürün değil aksine saçları besleyerek açmayı, tarama kolaylığı sağlamayı vaat eden bir köpük. 


Saç şekillendirici pek kullanamasam da saç bakım ürünlerini su gibi tüketiyorum desem yeridir. Bu ürün de şuan için bitmek üzere mutlaka yenisini alırım. Kokusuna bayıldığım bir ürün aynı kremşanti, süt  gibi kokuyor. Çünkü içinde süt proteinleri var. 


Saçlar da kolay tarama ve nemlendirme hissi mutlaka var. İçerdiği süt proteinleri saçları beslemeyi vaat ediyor. Saçlardaki elektriklenmeyi önlüyormuş. Bu özelliğini kışın deneyip göreceğim benim saçlarım genelde kışın elektriklenir. Saçlar da asla ağırlık ve kalıntı yapmıyor. Ben genelde duştan çıktıktan sonra nemli saçıma uyguluyorum. Saçlarım kuruduktan sonra hem düz hemde yumuşacık oluyor kabarmıyor. 

Aynı saç köpüğü mantığı ile çalkalayıp ters aşağı sıkıyoruz. Nemli saça olduğu gibi kuru saça da uygulanabiliyor. Ayrıca kokusu aşırı kalıcı bu yüzden bu ürüne bayılıyorummm 😀

Egos ürünlerini Gratis - Watsons - Eve shop gibi mağazalarda bulabilirsiniz. Fiyatı da aşırı değil korkmayın 😀 
Bir sonraki yazımdan haberdar olmak için lütfen blogumu izlemeye alınız. 
Şimdilik hoşçakalın..

   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

3 yorum:

  1. Vaatleri ve etkileri olan bir ürün bile olsa nedense durulanmayan saç ürünlerine karşı biraz ön yargılıyım sanırım ..

    YanıtlaSil
  2. Elektriklenmeyi önluyorsa denenebilir :)

    YanıtlaSil
  3. Denenmeli kesinlikle ☺️☺️☺️

    YanıtlaSil