Sosyal Hesaplar

Translate

14 Nisan 2017

SHEIDA ( MYscara ) MASKARA İNCELEMESİ


Herkese merhaba bu aralar yine blogu çok boş bıraktım. ☺ 
Uzun zamandır kullandığım yazmayı unuttuğum bir yazı ile buradayım. Maskara dosyamın 2.ci ürünü ise Sheıda kozmetiğin bana yollamış olduğu kargodan çıkan bu maskara. Çok zaman oldu ne zaman geldi hatırlamıyorum ama uzun süredir kullanıyorum. 

Marka bildiğiniz gibi bir Türk markası. Mineral ürünler üreten bir marka olduğu içinde rahatlıkla bayıla bayıla kullanıyorum ürünlerini. Maskara hakkındaki bilgileri bir de markadan okuyalım isterseniz. 

Kalınlaşarak Uzayan Kirpikler 
Doğal balmumu içeren formülü, Senegal akasyası özü, prinç balmumu ve teknik fırçası sayesinde, maskara keskin bir şekilde uygulanır. Kirpikleri ayırarak tek tek kapatır, dolayısıyla kirpikler birbirine yapışmaz. Kirpikler daha uzun ve daha kalın bir hal alır. Özel renki pigmentler, çekici bir görünüm için, takma kirpiklerin yarattığı sofistike etkiye benzer bir etki sağlar.
Hipoalerjenik ve hassas bir formüle sahip maskaralar, kirpikleri besler. İçeriğinde bulunan doğal yağlar, ürünün dayanıklılığını arttırır ve kirpikler üzerinde koruyucu ve yenileyici bir etki sağlayarak kirpiklerin anında gürleşmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Bitkisel içeriği ile güvenle kullanabilirsiniz. Kirpikler, profesyonel aplikatörler sayesinde yoğun ve mükemmel bir duruş kazanır.
İçeriğinde bulunan aktif özler:
SENEGAL AKASYASI : Ürünü ısıya dayanıklı hale getirip kalıcı olmasına destek sağlar.
HURMA YAĞI : Anti-oksidandır.
MİMOZA : Antibakteriyel, anti-mikrobiyal, mantar önleyici, koyulaştırıcı (kökler ve sakız), iltihap giderici, yatıştırıcı.
PİRİNÇ MUMU : Pirinç özü.
SEBZE MUMLARI : Besleyici sebze özleri konsantresi.


Maskaranın uzatma etkisini çok seviyorum. Kıl fırçası ve bombeli yapısı ile kirpikleri çok güzel kıvırıyor. Benim kirpiklerim ince ve seyrek olduğu için yapışık gibi dursa da aslında öyle değil olan kirpiğim bu ☺ Kirpiklerde ki siyah etkiyi çok sevdim. Fiyat olarak da öyle uçuk fiyatları yok 24 TL 


Sheıda kozmetik ürünlerini www.sheidakozmetik.com 'dan alabileceğiniz gibi Watsons - Gratis gibi mağazalardan da alabilirsiniz. 
Bir sonraki yazımdan haberdar olmak için lütfen blogumu izlemeye alınız. 
Şimdilik hoşçakalın..

   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

4 yorum: