ISOLDE PERFECT CLEAN + TEMİZLEME JELİ


Herkese yeniden merhaba :)
Bugün sizlere yeni keşfim olan bir üründen bahsetmek istiyorum. İsolde markası geçtiğimiz günlerde benimle iletişime geçerek bu güzel hediyeyi gönderdiler. Ürün bir temizleme jeli. İçeriğini falan birazdan bahsedeceğim. Öncesinde buradan markaya teşekkürlerimi borç bilirim. Gelelim ürüne isterseniz.

Ürün tamamen bitkisel olup doğal ürünler kullanılarak üretilmiş. Temizleme  jelinin içinde Aloe Vera,papatya,melisa,biberiye,Adacayi,E vitamini var. Sebum dengesi sağlayarak cilt temizliği için kullanıyor. Ayrıca makyajınızı da çıkarmak için kullanabilirsiniz. Ürün eczanelerde ve isoldeperfect.com da satışta ayrıca cosekiz.com üzerinden kapıda ödeme ile satın alınabilir😊


Ürün ne çok akışkan nede çok sıvı böyle elinizde alovera etkisini çok fazla hissedebiliyorsunuz. Fotoğraflarda da görmüş olduğunuz gibi şeffaf ve elinizi ıslattıktan sonra köpürmeye başlıyor ben genelde duşta bu ürünü kullanmayı sevdim cildi gerçekten çok güzel temizliyor nefes aldığını hissedebiliyorsunuz. Ayrıca uzun süreli kullanımda cilt lekelerine iyi gelir mi acaba diye düşünmüyor değilim. Aloe vera bir çok yanık ve leke tedavisinde kullanıyor biliyorsunuz ki. Bitenler yazımda mutlaka etkisi hakkında güncel bir şeyler karalarım. 


Benim ürün hakkındaki düşüncelerim bu şekilde. İçinizde kullanan var mı bu ürünü? 


Bir sonraki yazımdan haberdar olmak için lütfen blogumu izlemeye alınız. 
Şimdilik hoşçakalın..

   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com

Yorumlar

Yorum Gönder