SHEİDA MARKASI ALLIK VE PUDRA MİNERAL ÜRÜNLER


Herkese merhaba..

Bugün sizlere değişik ürünlerden bahsetmek istiyorum. Biliyorsunuz ki bir çok markanın farklı farklı ürünleri var. Bunlardan biride Sheida markası. Marka Nural Dış Ticaret tarafından Türkiye 'de üretilen ve araştırmaları Ege Üniversitesi kampüslerinde yapılan hayvanlara zarar vermeyen bir marka.

Toz pudra presleme ya da ısıtma gibi üretim işlemlerine maruz kalmayıp sedef ve renk pigmentlerinin özelliklerini değiştirmeden korumayı amaçlıyor. Doğal, pürüzsüz, hassas ve yumuşak kullanımı var. Mikronize zerrecikler yüzünüzün tonunu bozmadan ağır bir görünüm kazandırmadan cilt tonunuzu eşitlemeyi sağlıyor. Gözenekleri de tıkamayan bir ürün. 

Allık ise aynı özelliklere sahip yüzü ısıtmayı vaat ediyor rengi çok aşırı pembe dursa da uygulama tamamen sizin kontrolünüz altın da olduğu için doğal bir bitiş sağlayabiliyorsunuz.


İki ürünün de üzerinde ki süngeri çıkabiliyor ve bakteri oluşumunu önlemek adına kullandıktan sonra yıkayabiliyorsunuz. Üzerinde ki kapaklar sayesinde de hava almasını önlüyorsunuz. 


Kimler kullanabilir; Tüm cilt tiplerine uygun olan bu ürün yağlı ve pürüzlü ciltler için de idealdir. Cildi kurutmadan matlaştırmayı vaat ediyor. Bence yaz aylarında bile tek başına kullanabileceğiniz ürünler.


Allığın duruşu ise bu şekilde. 

Bu ürünleri severek kullanıyorum. Sheida markası Eve, Gratis, Watsons, Cosmoshe, Pino Cosmetics, Tshop ve İstanbul 'da Metro City Boyner, Ataşehir Brandıum Boyner ve Capıtol Boyner 'lardan ulaşabilirsiniz. Bunların hiçbiri yoksa da kendi internet sitelerinden kolayca bulabilirsiniz. 


Fiyatı her ikisinin de 28 TL 


Bir sonraki yazımdan haberdar olmak için lütfen blogumu izlemeye alınız. 
Şimdilik hoşçakalın..

   Youtube 
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com
Yorumlar

Yorum Gönder