Translate

31 Ekim 2016

SLEEK İ-DİVİNE STORM FAR PALETİ


Herkese Merhaba..
Şahane bir paletle karşınızdayım. Şahane diyorum çünkü kullandığım paletler arasında pigmenti tam olarak yerinde olan nadir paletlerden biri.
Sleek markası henüz Gratislere geleli seneler olmadı, bende geldi geleli en çok farlarına takmış durumdaydım. İndirim de almak nasip olmadı. Sonra dayanamadım bir koşu gidip aldım. Aldığım yerde de şansıma bir sürü rengi vardı, ama ben storm 'dan yana kullandım hakkımı. Profesyonel bir kabı var diyebilirim. Aşırı sağlam bu yüzden çok beğendim. Aslında kocaman dursa da resimler de bir avuç için kadar anca. 


Yeşilden başlayarak alt ve üst olarak sırasıyla;
1. Storm cloud
2. Calm before the storm 
3. Gatherıng storm
4. Snow storm 
5. Dust storm 
6. Sand storm


Siyahtan başlayarak alt üst olarak sırasıyla;
1. Blackout
2. Fırestorm 
3. Eye of the storm 
4. Perfect storm
5. Electrıc storm 
6. Thunder storm 

Renkleri tek katta verdiği o pigment ben aşık oldum diyebilirim. Palette 3 adet mat renk bulunuyor. Bunlar da geçiş renkleri. Geri kalan renkleri ise ışıl ışıl renkler. Favorim olarak Fırestorm mor lila gibi duran renk, sonra Perfect storm pudra pembe renkli olan renk, Calm before the storm hafif sütlü kahve mat olan, Snow storm  aydınlatıcı olabilecek açık renk. Eminim ki far bazı ile daha da koyu renkler elde edebilirsiniz ama günlük hayatım da bana far bazı gerektirmedi bile. 


Sizlere bir de bu paletle yapmış olduğum makyajı göstermek istedim. Şahane makyajlar çıkarabilirsiniz tek bir palet ile. Paletin fiyatı indirimsiz 50 tl bence indirimde kesinlikle alınması gereken bir palet. 

Bir sonraki yazımdan haberdar olmak için lütfen blogumu izlemeye alınız. 
Şimdilik hoşçakalın..


Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com