Translate

25 Temmuz 2016

ESSENCE ALL ABOUT MATT !

Herkese Merhaba

Bildiğiniz gibi en favorim, sürekli bittikçe aldığım tek pudra Rimmel London Stay Matte pudra idi. Ama sürekli bloglar da okuduğum ve bir türlü Gratislerde bulamadığım Essence All About Matt pudrayı sonunda Rossmaan mağazasında 11 TL'ye buldum. 


Ve söylenenlere göre Nars 'ın transparan pudrasına muadil olarak gösteriliyor. Ne kadar benziyor ne kadar muadil o konu hakkımda bir bilgim yok fakat muadil olma ihtimali çok yüksek. 

Görmüş olduğunuz gibi beyaz renkte bence bebek pudralarına çok benziyor. ☺️
Cildim yaz ayların da aşırı terliyordu. Makyajın suratımda kalması en fazla iki saatti. Terle birlikte akıp gidiyordu. Açıkcası Rimmel London Stay Matte o kadar sürmeme rağmen en fazla 2-3 saat kalıyordu makyaj suratımda. Bu pudranın ciltte sabitlenmesine resmen aşık oldum diyebilirim. 
Ambalajı biraz dandik olsada küçük ve güzel çantaya atmalık bir ürün. 

Sürdüğünüz de cildiniz de kesinlikle kendini belli etmiyor. Fondöteninizin rengini değiştirmiyor. Cilt ile çok güzel bütünleşiyor. Sabitlenmesi yazın özellikle sıcak havalar da cildinizi çok güzel kontrol altına alıyor. Fiyat performans açısından mükemmel bir pudra. Uzun sürede gidecek gibi görünüyor, bereketli bir ürün. Mutlaka bittiğinde tekrar alacağım şuan için tek favorim bu oldu. 
Cildim karmadan yağlıya dönük bir cilt ve çok hassas bir cildim var.
Evet Gratis 'lerden Essence çekildi ama Eve shop, Rossmaan ve Suvari Kozmatik 'ten bu ürüne ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden ise kozmela.com 'da bulabilirsiniz. 

Bir sonraki yazımdan haberdar olmak için lütfen blogumu izlemeye alınız. 
Şimdilik hoşçakalın..


Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com