Translate

23 Mart 2016

GARNİER SAF VE TEMİZ MICELLAR KUSURSUZ MAKYAJ TEMİZLEME SUYU - KARMADAN YAĞLIYA & HASSAS CİLTLER


Günaydın Güzeller !  ❤️

Garnier 'ın makyaj temizleme sularını hepimiz biliyoruz ve eminim ki kullanan bir çok arkadaşım da vardır.  Fakat ben bu sefer bu ürünü sevmeyenler tarafındayım. Aslında bu ürünü çok isteyerek ve merak ederek almıştım. Çünkü tam benim cildime göre üretildiğini düşünmüştüm. Ürün hakkında kısaca bahsedelim daha sonra kendi düşüncelerimi uzun uzun anlatacağım.


Cildime uygunluğunu test ettikten sonra Garnier bu suyun arındırıcı formülü ile hassas ciltler dahil, karmadan yağlıya olan ciltler için uygun olduğunu söylüyor. 400 mllik şişesi, temizleme pamuğu üzerinde 200 kez kullanılacağı yazıyor. Normal pembe kapaklı olan temizleme suyu üzerinde de aynı kullanım yazıyor. Paraben ve parfüm içermez. İçeriğinde alkol var gliserin var. 


Bu ürünü Watsons Bayram indirimi alışverişim de merakla almıştım. 13,29 TL 'ye aldığım sıralar çok kullandım. Fakat hiçbir etkisini göremedim. Pembe kapaklı olanı daha başarılı buldum şahsen. Çünkü bu ürün ne cildi yatıştırıyor ne kirpikleri tam anlamı ile temizliyor. 3-4 katta anca göz makyajınızı çıkartırken cilt makyajın da da aynı şekilde 2-3 kez temizlemeniz gerekiyor. Normal fiyatı 19 TL yani o fiyata çok daha başarılı ürünler var. Sevmedim sevemedim. Bir makyaj temizleme suyu bence ilk sefer de tüm göz ve yüz makyajınızı mıknatıs gibi çekip çıkarmalı. Tonik yerine kullanılmalı ki cildi yatıştıran ve sakinleştiren ürünleri hep daha çok sevmişimdir. Kısacası bu ürün maalesef ki beklentilerimi karşılamadı. Arada göz makyaj fırçalarımı temizleme de kullanıyorum acelem olduğun da bir pamuğa döküyorum bolca ve bu şekil de bitirmeye çalışıyorum. Tekrar almayı bırak bunu nasıl bitireceğim diye kara kara düşünüyorum açıkçası. Böyle giderse çöp ve çok üzüleceğim. 
Bir sonraki yazımdan haberdar olmak için lütfen blogumu izlemeye alınız. 

Şimdilik hoşçakalın..
 Facebook  ❤️  Instagram
Snapchat: semaqokce
Mail & PR: semaqokce@gmail.com