FARMASİ - ÜRÜN İNCELEMELERİ

Herkese Merhaba ! Bugün sizlerle Farmasi ürünlerini inceleyeceğiz. 
Hadi Başlayalım...
FARMASİ STÜDYO RÜYA PALET :                                                                                                

Studio makyaj paleti yüksek renk pigmenti sayesinde makyajınızda kalıcılık sağlar. İçerisindeki göz ve yüz için 2 farklı uygulama fırçasıyla makyajınızda kolay uygulama sağlar. İçerisinde bir de parlatıcı mevcut.

FARMASİ CC VE BB KREM :
CC KREM 

Hafif formülüyle cilt kusurlarını kapatır, içerisindeki macademia özü ile gün boyu cildi nemlendirir. Vitamin B3 ve Vitamin C cilt tonunu düzenlemeye ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. SPF 25 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek olur. İpek proteini sayesinde yumuşacık bir cilt sağlar. Argan Yağı ile mimik ve yaşlılık çizgilerini azaltmaya yardımcı olur. CC Kremi temiz yüze küçük dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uyguladıktan sonra sabitlediğimiz zaman oldukça güzel bir görünüm sağlıyorsunuz. CC Krem bence cildi sorunlu olan yani Karma ve Yağlı ciltli arkadaşların tercih edeceği bir ürün.

BB KREM 

Ultra hafif formülüyle cilt kusurlarını kapatır, içerisindeki macademia özü ile gün boyu nemlendirir. Vitamin B3 cilde doğal bir parlaklık kazandırır. SPF 15 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek olur. İpek proteini sayesinde yumuşacık bir cilt sağlar. Argan Yağı ile mimik ve yaşlılık çizgilerini azaltmaya yardımcı olur. BB Kremi temiz yüze küçük dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın. Cildinizin tonunu eşitlerken doğal bir görüntü kazanırsınız. Normal ve Karma ciltlerin tercih ettiği bir ürünüdür. 

FARMASİ ALLIK :


Renklerine bayıldığım farmasi allıkları is bu şekilde. Doğal ve canlı tonlarla cilde renk vererek güzelliğinizi ortaya çıkartır. Favori rengim ise 09 rengi. 

FARMASİ KALEM RUJ ( LOVELY LİPS ) :


Dudakları yumuşatan, doğal ve çekici renk tonlarında kalem ruj, Kalem tıraşa ihtiyaç duymadan, kolay kullanım sağlar. Yumuşak yapısı ile rahat sürülür. Farmasi Lovely Lips Kalem Ruj ile muhteşem renkleriyle kendinizi şımartın. Fiyatı ise oldukça uygun. Favori rengim ise Rıch Colour.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere :)


Görseller Farmasi internet sitesinden alınmıştır. Görüşler bana aittir. 

Yorumlar